Мистецтво
Візуалізує Світогляд

Центр інтелектуального мистецтва Меркурій – це осередок комунікації людей з мистецтвом.

Наша місія – розкрити людям світ мистецтва як форму світогляду. Дослідити та ввести у публічний простір явище «інтелектуальне мистецтво», сформувати на його основі новий сегмент музейного продукту та підхід до мистецької аналітики; створити освітню платформу та розвинути арт-ринок.

1. ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО УКРАЇНИ

Українське громадянське суспільство – наша ціль, адже це форма взаємодії вільних особистостей. Наш центр є місцем зустрічі і творчої синергії свобідних людей.

2. КРИТИЧНЕ МИСЛЕННЯ

Наявність критичного мислення – ознака внутрішньої свободи. Саме таким є інтелектуальне мистецтво: воно відображає актуальні смисли, спонукає до дискусії і порушує гостросоціальні питання.

3. ОБ’ЄКТИВНА МИСТЕЦЬКА АНАЛІТИКА

Нам важлива правда про мистецькі процеси та ідеї. Нас цікавить мистецтво як мова світогляду, тому ми відкриті до різних думок, позицій і теорій.

4. ІНТЕРАКТИВНА ОСВІТА

Ми є центром спілкування творчих людей, які мислять. Ми навчаємо розуміти мистецтво через активну взаємодію глядачів з артефактами, бо саме так інтелектуальне мистецтво говорить про світогляд.

 

5. КРЕАТИВНА МУЗЕОЛОГІЯ

Ми проти дистанції між відвідувачами й артефактами. Наш виставковий простір – комфортне місце для спілкування з мистецтвом. Ми відкриті до експериментів та інновацій.

 
Картин у колеції

Збірка містить твори українських митців, створених від початку XX століття і до сьогодні

м2 Виставкової площі

Експозиція розміщена у чотирьох залах, які концептуально відрізняються між собою

Відвідувачів

У середньому в ЦІММ щодня приходить 140 людей