|
  • МОВА САЙТУ

Живописний «щоденник-кардіограма»

Вартість: 2000₴

Цікавить

Живописний «щоденник-кардіограма»

Опис

Влодко Олещук — львівський художник, родом з Тернополя. Закінчив Львівську академію мистецтв, та серед його вчителів були Карло Звіринський, Тарас Драган, Дмитро Крвавич. Працює в галузі перформативного малярства, театральній відеосценографії та іконопису. У своїх медійних проєктах митець синтезує малярство, відеоарт, фото, музику та тексти. Є учасником українських і міжнародних виставок, пленерів. Досліджує нові малярсько-медійні технології й впроваджує їх у своїй творчості. Проводить майстеркласи й семінари з малярства та левкасу. Роботи майстра зберігаються в приватних колекціях в Україні, Польщі, Канаді та США.

Концепція живописного «щоденника-кардіограми» виникла у митця після проведення майстеркласу для дітей з порушеннями психічного розвитку: 

«Я був глибоко вражений їхньою щирістю й безпосередністю, а також відкритістю до співпраці. Помітив, що по роботах цих дітей можна було описувати їх індивідуальний характер. Фактично, вони намалювали свої внутрішні автопортрети. 

Я дійшов висновку, що мені дуже потрібно поглянути на себе збоку, через призму своєї творчості так, як я побачив цих дітей. Завдання виявилось непростим, бо залученість у власному, суб’єктивному процесі унеможливлює це. Тоді я вирішив зробити проєкт, який буде тривати один рік, щоб максимально не зациклюватись на результаті, повністю віддати себе процесу. Щодня з травня 2017 року до травня 2018 року я приходив до студії й витрачав 10-20 хвилин для фіксації свого емоційного стану. У результаті проявились: циклічність всіх процесів, емоційних перепадів й пошуків балансу, та побудова власних структур…».

Наразі у проєкті є 192 живописні композиції. Ви можете стати співвласником живописного «щоденника-кардіограми», придбавши одну або кілька робіт.

Детальна інформація

Ми завжди відкриті до нових знань про наші колекції та постійно оновлюємо вебсайт. Якщо цей запис містить неточну інформацію або інші недоліки, які на вашу думку, слід покращити чи змінити? Зв’яжіться з нами tech@ciamercury.com.

ДОСЛІДЖУЙТЕ ПОВ'ЯЗАНІ ОБ'ЄКТИ

ukUK