|
 • МОВА САЙТУ

 • Меню

  School

  Media Platform

  • Publications

   soon
  • Video

   soon
  • Audio guides

   soon

  Квитки і крамничка

  0

Передпоказ виставкового проєкту «Моя територія»

Archive

Особисті розповіді від митців і мисткинь, перформанс й неформальна атмосфера – запрошуємо на ексклюзивний передпоказ нового виставкового проєкту ЦІММу «Моя територія».

Ця виставка про особисту свободу, її глобальне значення, українську землю, власні й колективні цінності, психологічний комфорт, тілесність і духовність. Основний меседж проєкту – для того, аби бути вільним, територію потрібно захищати.

The project will feature a variety of media: from graphics and painting to large-scale installations using artificial intelligence and VR technologies.

Учасники(ці) виставки Вероніка Чередниченко (Херсон), Богдана Пацюк (Луцьк), Андрій Роїк (Львів), Ольга Кузюра (Львів) і Максим Мазур (Київ) розкажуть присутнім про концепції представлених робіт, а також історії їхнього створення.

У межах події львівська мисткиня Зірка Савка створить перформанс, який пов’язаний із пропаленою землею та вугіллям. Участь у ньому зможуть взяти всі охочі.

Також гості події матимуть змогу поспілкуватися з художниками і художницями у неформальній атмосфері за келихом аперитиву.

На події працюватиме фотограф, який зробить світлини на пам’ять про цей вечір.

Квитки можна придбати в Центрі та онлайн.

Локація: Львів, площа Міцкевича, 10

Чекаємо на вас у ЦІММі!

«Моя територія» триватиме до 11 серпня.

Event Information

Archive

Other Events

Other events
en_USEN