Кураторська екскурсія Стефанії Андрусяк. Микола Трегуб і Вудон Баклицький

У межах виставки «Блукання в собі» окремий зал «Людина протестує» присвячений Миколі Трегубу і Вудону Баклицькому. Уже цієї неділі відбудеться кураторська екскурсія Стефанії Андрусяк цією частиною експозиції.

Микола Трегуб та Вудон Баклицький – художники київського андеграунду 1970-1980-х рр. Вони заснували мистецьке об’єднання «New Bent», організовували неформальні виставки у найбільш несподіваних і непристосованих місцях, наприклад – приміщенні покинутого цегляного заводу.
За совєтського союзу їхня творчість була заборонена, вони працювали підпільно. Попри постійні переслідування та утиски чинили опір тоталітарному режиму.
Микола Трегуб перебував під пильним наглядом КДБ. Одну з персональних виставок художника закрили ще до відкриття через втручання спецслужб. На початку 1980-х років духовний і психічний стан митця погіршився. У 1984 році Микола Трегуб вчинив самогубство. Перед цим він намагався знищити свій творчий доробок.
Творчість Вудона Баклицького офіційно не визнавали, нечисленні виставки влаштовували друзі та незалежні об’єднання.

Просимо зареєструватися на подію, заповнивши невелику гугл-форму: https://forms.gle/xMpMzEKQqUeWHMPi8

Кількість місць обмежена до 25. Тривалість екскурсії – 1 год.

У разі повітряної тривоги, усі присутні повинні пройти у найближче укриття. Медіатори та адміністратори Центру нададуть інформацію про його розміщення. Придбані квитки на екскурсію будуть дійсні після закінчення тривоги.

До зустрічі!

Квитки

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Повний квиток
У ціну квитка входить відвідування всіх 4-х виставкових залів на двох поверхах центру, розмова з медіаторкою та кава
320 грн
Необмежено
Виставковий квиток
У ціну квитка входить відвідування 2-х виставкових залів на одному поверсі центру, розмова з медіаторкою та кава
160 грн
Необмежено
[Благодійний] Повний квиток
З цим квитком ви долучаєтесь до нашого збору для Національного реабілітаційного центру «Незламні» (Unbroken): 120 грн від вартості квитка йде на благодійність У ціну входить відвідування всіх 4-х виставкових залів на двох поверхах центру, розмова з медіаторкою та кава
440 грн
Необмежено
[Благодійний] Виставковий квиток
З цим квитком ви долучаєтесь до нашого збору для Національного реабілітаційного центру «Незламні» (Unbroken): 60 грн від вартості квитка йде на благодійність У ціну квитка входить відвідування 2-х виставкових залів на одному поверсі центру, розмова з медіаторкою та кава
220 грн
Необмежено
Медіаторська Екскурсія
Проводить Стефанія Андрусяк, медіаторка ЦІММу. Мінімальна кількість учасників екскурсії – 10, максимальна – 20.
3000 грн
Необмежено
Шкільна Екскурсія
Проводить Стефанія Андрусяк, медіаторка ЦІММу. Вартість: 2000 гривень. Максимальна кількість учасників екскурсії – 20. Для вчителяьки, який супроводжує учнів вхід – безплатний.
2200 грн
Необмежено
Передпоказ нового виставкового проєкту ЦІММу «Моя територія»
Особисті розповіді від митців і мисткинь, перформанс й неформальна атмосфера – запрошуємо на ексклюзивний передпоказ нового виставкового проєкту
500 грн
Необмежено

Інформація про подію

Інші події

Інші події
ukUK