Виставковий проєкт “Моя територія”

Як це бути вільним, коли твою свободу постійно намагаються відібрати?
Новий виставковий проєкт ЦІММу «Моя територія» об’єднує митців і мисткинь, народжених в незалежній Україні. Вероніка Чередниченко (Херсон), Максим Мазур (Київ), Богдана Пацюк (Луцьк), Ольга Кузюра (Львів), Андрій Роїк (Львів) візуалізують власні тлумачення слів «моя територія» в окремих експозиційних залах. Особисті роздуми сходяться у спільний вимір, адже болить кожному і кожній.
«Моя територія» – про особисту свободу, її глобальне значення, територію української землі, власних і колективних цінностей, психологічного комфорту, тілесності й духовності. Тлумачення, дійсно, можуть бути різними, але вони знайомі всім.
Для того, аби бути вільними, територію потрібно захищати.
«Моя територія» – виставка-рефлексія, якою автори й авторки провокують глядачів на роздуми про різні виміри «свободи» та їхню взаємодію із землею, на якій вони народилися.
У межах проєкту представлять різноманітні медіа: від графіки й малярства до масштабних інсталяцій з використанням штучного інтелекту та VR-технологій.
«Моя територія» триватиме з 28 червня до 11 серпня.

Квитки

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Медіаторська Екскурсія
Проводить Стефанія Андрусяк, медіаторка ЦІММу. Мінімальна кількість учасників екскурсії – 10, максимальна – 20.
3000 грн
Необмежено
Шкільна Екскурсія
Проводить Стефанія Андрусяк, медіаторка ЦІММу. Вартість: 2000 гривень. Максимальна кількість учасників екскурсії – 20. Для вчителяьки, який супроводжує учнів вхід – безплатний.
2200 грн
Необмежено
Передпоказ нового виставкового проєкту ЦІММу «Моя територія»
Особисті розповіді від митців і мисткинь, перформанс й неформальна атмосфера – запрошуємо на ексклюзивний передпоказ нового виставкового проєкту
500 грн
Необмежено
Повний квиток
У ціну квитка входить відвідування всіх 4-х виставкових залів на двох поверхах центру, розмова з медіаторкою та кава
320 грн
Необмежено
Виставковий квиток
У ціну квитка входить відвідування 2-х виставкових залів на одному поверсі центру, розмова з медіаторкою та кава
160 грн
Необмежено
[Благодійний] Повний квиток
З цим квитком ви долучаєтесь до нашого збору для Національного реабілітаційного центру «Незламні» (Unbroken): 120 грн від вартості квитка йде на благодійність У ціну входить відвідування всіх 4-х виставкових залів на двох поверхах центру, розмова з медіаторкою та кава
440 грн
Необмежено
[Благодійний] Виставковий квиток
З цим квитком ви долучаєтесь до нашого збору для Національного реабілітаційного центру «Незламні» (Unbroken): 60 грн від вартості квитка йде на благодійність У ціну квитка входить відвідування 2-х виставкових залів на одному поверсі центру, розмова з медіаторкою та кава
220 грн
Необмежено

Інформація про подію

Інші події

Інші події
ukUK