Дієва дискусія «Нащо нам мистецтво в умовах війни?»

Уже цієї п’ятниці в ЦІММі будемо дискутувати на тему «Нащо нам мистецтво в умовах війни?».

Учасники дискусії:

Тереза Барабаш – художниця, працює в сфері текстилю, інсталяції, аудіовізуального мистецтва та лендарту. Учасниця численних всеукраїнських та міжнародних мистецьких проєктів.

Ярина Шумська – перформерка та художниця. Учасниця численних мистецьких виставок та понад 40 фестивалів перформансу в Україні та за кордоном. Кандидатка мистецтвознавства, викладає на кафедрі актуальних мистецьких практик ЛНАМ.

Модератор зустрічі: Богдан Мисюга, артдиректор ЦІММу.

У фокусі розмови: про що говорить мистецтво під час війни та чому важливо ділитися власним болем через нього. Також обговорять досвід участі мисткинь у міжнародних проєктах та як реагувала закордонна аудиторія на їхню творчість.

У межах виставки «Блукання в собі» представлена інсталяція «Під стіною» Терези Барабаш та відеофіксації перформансів «Великомасштабні ігри» та «Прийняття порожнечі» Ярини Шумської. Тереза Барабаш говорить, що війна немає зачіпати дітей, а Ярина Шумська – війна це не гра, навіть якщо вона за тисячі кілометрів. Ці роботи вже були представлені на виставкових майданчиках Європи; в Україні їх показують уперше.

 

Вартість: 320 гривень – за ціною повного квитка на виставковий проєкт «Блукання в собі». Для студентів та пенсіонерів діє знижка -50%. Квитки можна придбати безпосередньо в Центрі.

 

Також гості події матимуть можливість оглянути виставку.

Кількість місць обмежена, тож просимо зареєструватися на подію, заповнивши невелику гугл-форму:

https://forms.gle/kfA7MhcAGnyuihuw7

У разі повітряної тривоги, усі присутні повинні пройти у найближче укриття. Медіатори та адміністратори Центру нададуть інформацію про його розміщення. Придбані квитки будуть дійсні після закінчення тривоги.

До зустрічі!

Квитки

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
[Благодійний] Повний квиток
З цим квитком ви долучаєтесь до нашого збору для Національного реабілітаційного центру «Незламні» (Unbroken): 120 грн від вартості квитка йде на благодійність У ціну входить відвідування всіх 4-х виставкових залів на двох поверхах центру, розмова з медіаторкою та кава
440 грн
Необмежено
[Благодійний] Виставковий квиток
З цим квитком ви долучаєтесь до нашого збору для Національного реабілітаційного центру «Незламні» (Unbroken): 60 грн від вартості квитка йде на благодійність У ціну квитка входить відвідування 2-х виставкових залів на одному поверсі центру, розмова з медіаторкою та кава
220 грн
Необмежено
Медіаторська Екскурсія
Проводить Стефанія Андрусяк, медіаторка ЦІММу. Мінімальна кількість учасників екскурсії – 10, максимальна – 20.
3000 грн
Необмежено
Шкільна Екскурсія
Проводить Стефанія Андрусяк, медіаторка ЦІММу. Вартість: 2000 гривень. Максимальна кількість учасників екскурсії – 20. Для вчителяьки, який супроводжує учнів вхід – безплатний.
2200 грн
Необмежено
Передпоказ нового виставкового проєкту ЦІММу «Моя територія»
Особисті розповіді від митців і мисткинь, перформанс й неформальна атмосфера – запрошуємо на ексклюзивний передпоказ нового виставкового проєкту
500 грн
Необмежено
Повний квиток
У ціну квитка входить відвідування всіх 4-х виставкових залів на двох поверхах центру, розмова з медіаторкою та кава
320 грн
Необмежено
Виставковий квиток
У ціну квитка входить відвідування 2-х виставкових залів на одному поверсі центру, розмова з медіаторкою та кава
160 грн
Необмежено

Інформація про подію

Інші події

Інші події
ukUK