ПОШУК

Кураторська екскурсія виставковим проєктом «Блукання в собі» Богдана Мисюги та Стефанії Андрусяк 

28.04.2024
18:00
28.04.2024
28.04.2024
Львів, площа Міцкевича, 10
600 грн

Кураторська екскурсія виставковим проєктом «Блукання в собі» Богдана Мисюги та Стефанії Андрусяк 

 

Запрошуємо Вас на кураторську екскурсію новим виставковим проєктом Центру інтелектуального мистецтва Меркурій «Блукання в собі», яку проведуть Богдан Мисюга, артдиректор ЦІММу, та Стефанія Андрусяк, кураторка блоку «Людина протестує».

Проєкт сфокусований на інтроспекції (самоспостереженні) людини. Експозицію розгорнуто у чотирьох залах, вона відображає чотири окремі смислові блоки: «Людина як причина змін», «Людина протестує», «Спокій та відчуження» та «Біль і взаємодія».

У блоці «Людина як причина змін» глядачі побачать цінні зразки українського модернізму авторства Олекси Новаківського, Михайла Андрієнка-Нечитайла та Святослава Гординського, привезені в Україну з Америки. Також у цьому залі експонують твори Євгена Лисика, Осипа Васьківа, Олега Мінька, Карла Звіринського, Алли Гончарук, Михайла Красника та Юрія Скандакова. 

«Людина протестує» розповість про моральний опір київського андеграунду 1970-1980-х рр., а саме – художників Миколу Трегуба і Вудона Баклицького. Це перша спільна виставка митців за 13 років.

«Спокій та відчуження» покаже історію органічної абстракції в українському мистецтві. Ці смисли репрезентуватимуть Опанас Заливаха, Галина Севрук, Михайло Красник, Анатоль Степаненко, Федір Тетянич, Петро Старух, Андрій Саєнко, Роман Жук та Ярослав Качмар.

«Біль і взаємодія» – інтроспекція сучасних мисткинь Терези Барабаш та Ярини Шумської. Роботи художниць – рефлексії над подіями, які сталися від початку повномасштабної війни. Проєкти мисткинь раніше експонували на виставкових майданчиках Європи, в Україні їх покажуть уперше.

Просимо зареєструватися на подію, заповнивши лаконічну гугл-форму:
https://forms.gle/zWrULV3useLRGsoz9

Кількість місць обмежена до 25. Тривалість екскурсії – 1 год 30 хв.

У разі повітряної тривоги, усі присутні повинні пройти у найближче укриття. Медіатори та адміністратори Центру нададуть інформацію про його розміщення. Придбані квитки на екскурсію будуть дійсні після закінчення тривоги. 

Подія відбувається в межах Lviv Gallery Weekend.

До зустрічі! 

Інформація про подію

Куратори: Богдан Мисюга та Стефанія Андрусяк
Дата події: 28.04.2024
Час початку: 18:00
Партнери: Lviv Gallery Weekend
Дата початку: 28.04.2024
Дата закінчення: 28.04.2024
Робочі години: 18:00 – 19:30
Вихідні: Понеділок
Вартість квитка: 600 грн
ukUK